פרופיל חברה

פרופיל חברה

היבואנים המובילים בישראל

מוגה אינטרנשיונל, חברה משפחתית בבעלות פרטית, הינה היבואנית המובילה בארץ של מגוון חומרי גלם איכותיים וכשרים לתעשיית המזון, כגון ירקות ופירות מיובשים, תבלינים ותוספי מזון.
עם דורות של ניסיון מאחוריה, החברה מקפידה על מלאי קבוע וזמין ובקרת איכות מקיפה, מוסמכת בתקן ISO 9001:2000 ומספקת את מוצריה באופן שוטף ליצרנים רבים, ביניהם הגדולים בארץ.
חברת מוגה צמחה והתרחבה בהתמדה במהלך שנות פעילותה, אך ממשיכה לשמור על אופייה המשפחתי המעניק ערך מוסף ללקוחותיה.

שילוב מנצח של איכות וכשרות

חברת מוגה מספקת פתרונות של סוגי כשרות שונים, כולל כשרות לפסח, למגוון מוצרים איכותיים.
לחברה ניסיון עשיר במציאת פתרונות הכשר לחומרי גלם לתעשיית המזון, תוך עבודה משותפת עם מוסדות כשרות רבים בארץ ובעולם ובהתאמה אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

טכנולוגיה מתקדמת

החברה מחזיקה בבעלותה מחסנים ממוחשבים מתקדמים, תוך יישום מערכות בקרה ופתרונות טכנולוגיים מהמובילים בארץ. מערכות ניהול מלאי ממוחשבות מבטיחות יתרונות משמעותיים ללקוחות החברה, לרבות נגישות לכל מוצר, מעקב ON-LINE ושליטה מלאה על הסטאטוס של כל פריט בכל רגע נתון, וכמובן – אספקה מדויקת ומהירה.
מערכת המיזוג המשוכללת במחסני החברה מבטיחה שמירה על איכות המוצרים בתנאי טמפרטורה, אוורור, היגיינה וניקיון מיטביים לאורך זמן. בבעלות מוגה משרדים וצי משאיות המאפשר ניהול ישיר ויעיל של כל היבטי הלוגיסטיקה. בנוסף, המיקום האסטרטגי בסמוך לעורקי התחבורה הראשיים של ישראל, מעניק לחברה יתרון באספקה ובגישה.

חזון

מצוינות בשירות

חברת מוגה רואה עצמה מחויבת למתן שירות המושתת על מקצועיות ואיכות, תוך מתן יחס אישי ומסור ושמירת האינטרסים של הלקוחות לכל אורך הדרך, במטרה להקנות להם תחושת ביטחון ושביעות רצון לאורך זמן.
מוגה מכירה בערכו של סגל עובדים מקצועי ומיומן, ומעסיקה צוות עובדים מסורים, דינאמיים ויצירתיים, אשר חושבים צעד אחד קדימה וניחנים ביכולת מרשימה להתמודד בהצלחה עם כל אתגר.
החברה מאמינה בטיפוח ההון האנושי כתשתית חיונית להצלחתה בכל מישורי פעילותה, לכן היא משקיעה רבות בעובדיה ודואגת להכשרתם ולרווחתם בסביבת עבודה תומכת.
סגל העובדים של מוגה פועל בתיאום מלא ובאופן שוטף עם הספקים והלקוחות במטרה לתת מענה לכל צורך ולהבטיח אספקה מהירה לכל לקוח.